RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter

Kāpēc ar kaloriju ierobežošanu nepietiek, lai ilgtermiņā zaudētu svaru

Kategorijā: Kā notievēt vai samazināt svaru, Kā uzlabot savu veselībuTev nav jāēd diēta, kas knapi aizpilda zobu starpas, lai sakārtotu savu svaru. 


Ja Tu šobrīd centies sakārtot savu svaru - izlasi rakstu līdz galam, jo es Tev pastāstīšu, kāpēc mazkaloriju diētas ir aplamākais veids, kā pieiet svara zaudēšanai, un parādīšu daudz labāku risinājumu. 


Pirms runājam par risinājumu, es gribu Tev parādīt, kāpēc apzināta kaloriju ierobežošana, lai zaudētu svaru ir nolemta neveiksmei jau no pirmās dienas.

Tā ir Tava vaina!


Vispārpieņemtā dogma ir - "Tu esi resns, jo Tu ēd par daudz un Tu ēd par daudz, jo Tu vienkārši nespēj kontrolēt sevi".


Tu ēd par daudz...Tu negribi kontrolēt sevi... Tu negribi veselīgu ķermeni... Tu apzināti izvēlies dzīvot ar lieko svaru...


Runājot ar cilvēkiem, es varu pārliecināti teikt, un manuprāt arī Tu man piekritīsi, ka ja būtu iespēja pavicināt burvju nūjiņu un noņemt lieko svaru, to darīt gandrīz visi cilvēki, kuriem ir liekais svars. 


Protams, burvju nūjiņas neeksistē, bet tas pierāda to, ka cilvēki ar lieko svaru GRIB atbrīvoties no liekā svara.
Tātad, problēma nav cilvēku motivācijā, bet gan izmantotajās metodēs. 


Ja tūkstošiem cilvēku mēģina vienu un to pašu recepti, un teju nevienam nesanāk gaidītais rezultāts, problēma nav cilvēkā, bet gan pašā receptē. Es jau šobrīd dzirdu kādu aiz ekrāna sakām - "Cilvēki labāk izvēlas neveselīgu ēdienu tagad un nedomā par sekām ilgtermiņā!"


Pat ja tā būtu taisnība daļai cilvēku, tas neizskaidrotu, kāpēc pasaule paliek aizvien resnāka un slimāka, galvenokārt slimojot ar veselības problēmām, kas tiek izraisītas neveselīga ēdiena dēļ. Par spīti aizvien lielākiem centieniem izglītot cilvēkus par to, cik ļoti ēdiens ietekmē veselību, par spīti tam, ka 21. gadsimtā cilvēki sporto vairāk kā nekad un sporta zāļu apmeklētāju skaits turpina pieaugt. 


Kā lielisku piemēru mēs varam ņemt smēķēšanu. Šobrīd, gandrīz neviens nešaubās par smēķēšanas negatīvo ietekmi uz veselību, bet tā nav bijis vienmēr. 


Smēķētāju skaits turpināja pieaugt, līdz septiņdesmitajos gados, tika izplatītas zināšanas par to, ka smēķēšana nodara nopietnu kaitējumu veselībai, un kā mēs redzam attēlā, desmit gadu laikā tabakas patēriņš sāka strauji samazināties. 


Tātad, iedodot Tev pareizo informāciju, Tu vari izdarīt pareizās izvēles - pajautā, jebkuram bijušajam smēķētājam, atmest cigaretes nav viegls uzdevums un smēķētāji patiešām izbauda savu rīta cigareti.

Tabakas prdouktu patēriņš

Skaidri redzams, ka pēc tam, kad 70. gados tika izplatīta informācija par smēķēšanas negatīvo ietekmi un tika izplatīta informācija par to, kā atmest smēķēšanu, patērētais tabakas daudzums strauji samazinās. 


Savukārt ar uzturu notiek gluži pretējais, kopš septiņdesmitajiem gadiem, kad tika izdota mūsdienu uztura piramīda, situācija ir kļuvusi tikai un vienīgi sliktāka. Bet par spīti šim acīm redzamajam faktam, joprojām tiek dziedāta vecā un neefektīvā dziesma "ēd mazāk un kusties vairāk". 

Pieaugušo īpatsvars ar lieko svaru

Kopš 70. gadu beigās pasauli iepazīstināja ar to, ko Tu tagad zini kā "sabalansēta uztura piramīda" mēs strauji esam palikuši resnāki. Augstā redzamais attēls ir statistika no ASV par cilvēkiem, ar lieko svaru. Vai redzi strauji pieaugumu 70. gadu beigās? Ja šie dati Tev neliek pacelt uzaci un jautāt - "Hmmm, varbūt tomēr mēs esam kļūdījušies ar "pareiza uztura" ieteikumiem?", tad es nezinu, kas to izdarīs. 


Ak jā, un ja Tu to nespēj izdarīt, tad acīmredzot tā ir Tava vaina - to Tev noteikti acīs nepateiks, bet pie sevis nodomās tas pats speciālists, kuram pašam vajadzētu nomest liekos varu, vai kuram nekad nav nācies cīnītie ar lieko svaru. 

Kas liek mums pārēsties un ēst vairāk nekā vajadzētu?


Kā Dr. Deivids Ludvigs ir izteicies - "Mēs nepaliekam resni, jo ēdam par daudz, mēs ēdam par daudz jo paliekam resni."


Izlasi to vēlvienreiz!


Tas nozīmē, ka par palielinātu apetīti ir atbildīga kāda dziļāka problēma, kuras rezultātā, Tu apēd vairāk nekā Tev vajadzētu. 


Mēs varbūt esam skatā dažādi, bet mūsu iekšējie procesi visiem ir vienādi un tos kontrolē vieni un tie paši hormoni. 


Tajā skaitā, hormoni kontrolē, ko tieši Tev gribas ēst un cik daudz - ne velti grūtniecēm kārojas visdīvainākās ēdienu kombinācijas, kad viņu ķermenī valda hormonāla vētra. 


Apzinoties, ka Tava apetīte ir neadekvāti augsta hormonālā disbalansa dēļ, ievērot diētu kļūst muļķīgi. 


Jo, ja šobrīd, lai Tu justu sāta sajūtu, Tev ir jāapēd vairāk nekā Tev ir nepieciešams Tava hormonālā disbalansa dēļ, tad pat ēdot tā sauktajā "Enerģijas balansā", jeb ēdot tieši tik kalorijas, cik Tavam ķermenim ir nepieciešams, Tu jutīsi izsalkumu. 


Nemaz nerunājot par kaloriju deficīta ievērošanu, jeb ēšanu mazāk, nekā Tavam ķermenim ir nepieciešams, tur Tevi sagaida daudz lielāks izsalkums. 

Te Kārlis... manuprāt Tev šis varētu noderēt.

Vai gribi izmēģināt Keto ar labāko rezultātu? 

Pievienojies kursam "Keto Starts"

"Keto Starts" ir veidots, lai Tu varētu uzsākt Ketogēnu uzturu no pirmās dienas un nepieļautu tās kļūdas, ko pieļauj iesācēji bremzējot vai pilnībā apstādinot jebkādu progresu. 

Vai gribi izmēģināt ketogēno uzturu? Pievienojies kursam

"Keto starts"

"Keto Starts" ir veidots, lai Tu varētu uzsākt Ketogēnu uzturu no pirmās dienas un nepieļautu tās kļūdas, ko pieļauj iesācēji bremzējot vai pilnībā apstādinot savu progresu.

Bet izsalkums nav vienīgā problēma sekojot parastai diētai!


Hormonālā problēma, kas Tev liek ēst vairāk, ir ielikusi arī Tavu organismu "krāšanas režīmā". Galvenā ideja ievērojot kaloriju deficītu ir piespiest ķermeni tērēt tauku rezerves, bet atrodoties krāšanas režīmā, Tavs organisms to dara nelabprāt. Kas nozīmē, ka Tevis ievēroto kaloriju deficītu organisms nespēj paņemt no tauku rezervēm un Tu jūti vēl lielāku izsalkumu. Organisms cīnās par katru gramu, kā rezultātā, rodas vēl viena papildus problēma...


BONUSS:
Tev ievērojot kaloriju deficītu, kamēr organisms atrodas "krāšanas režīmā" un Tavam organismam negribot atdot uzkrātās rezerves, tas daudz labprātāk sāks samazināt dienā patērēto kaloriju daudzumu. Citiem vārdiem sakot, samazināt tavu vielmaiņas ātrumu, nekā tērēs rezerves.


Vielmaiņas ātrumam palēninoties, Tu jūti mazāku izsalkumu, bet lēnām kļūsti letarģisks un noguris. Pēc tam, kad Tu pārtrauksi sevi mocīt ar šo kaloriju deficītu, Tavs dienā patērētais kaloriju daudzums būs samazinājies, bet Tev joprojām gribēsies ēst, kā pirms tam, jo hormonālā problēma nav atrisināta. 

Kas noved pie neizbēgamā Jo - Jo efekta!


Secinājums: Visu saliekot kopā, ievērojot klasisku, kaloriju ierobežojošu diētu, Tu redzi pirmo rezultātu, nopriecājies, ka Tavas ciešanas atmaksājas, nemaz nenojaušot, ka patiesībā Tu sev roc daudz dziļāku bedri. Tieši tāpēc, laikam ritot uz priekšu, neviena no šīm kaloriju ierobežojošām diētām vairs nestrādā. Jo vielmaiņa ir kļuvusi pārāk lēna un apakšējā hormonālā problēma, kas rada palielinātu apetīti, joprojām nav novērsta. 

Tad kāds ir risinājums? Kā lai zaudē lieko tauku masu, nemokoties ar izsalkumu un nerokot sev dziļāku bedri?


Pēc šī grafika, mēs redzam, ka mums ir jāatrisina divas problēmas:

Kaloriju sadalījums

Problēma #1: Mums gribas ēst vairāk nekā vajadzētu.

Problēma #2: Lai zaudētu svaru, mums ir jāēd mazāk nekā nepieciešams, bet tas neizbēgami rada bada sajūtu un risku palēnināt vielmaiņu. 


Šādā secībā tās ir arī jārisina. 

 1. Jāatgūst kontrole pār mūsu apetīti, samazinot to līdz "Balansa līmenim', kas nozīmē, ka mums gribēsies ēst, tieši tik, daudz cik, ir nepieciešams un mēs vairs nepieņemsimies svarā. 
 2. Jāievēro kaloriju deficīts, neievērojot "apzinātu" kaloriju deficītu? Šis būs nedaudz viltīgs izaicinājums, bet joprojām izdarāms.

Kā jau mēs iepriekš noskaidrojām -  palielināto apetīti rada ar ēšanu saistīto hormonu disbalanss.


Ķermenī ir iebūvēts hormonāls termostats, kas reģistrē un regulē apēsto kaloriju daudzumu. Tam vajadzētu kontrolēt Tavu apetīti un sasniedzot vajadzīgo kaloriju daudzumu slāpēt Tavu apetīti radot Tevī sāta sajūtu. 
Liekais svars ir laba pazīme, ka šis "termostats" nestrādā un tas "nereģistrē" daļu no apēstajām kalorijām. 
Citiem vārdiem izsakoties, notiek kaloriju "ēnu ekonomika". 

Piemēram: 


Pieņemsim, ka Tev dienā nepieciešamas 2000kcal. Tev apēdot šīs 2000kcal Tavam iekšējam termostatam, vajadzētu paziņot, - paldies, pietiek, radot Tevī sāta sajūtu. 

Savukārt, ja tas ir sabojāts, vai nespēj reģistrēt daļu no ienākošajām kalorijām, Tev uzņemot vajadzīgo kaloriju daudzumu, tas reģistrē tikai daļu, teiksim 1500kcal. Tas, kā atbildīgs grāmatvedis, Tev paziņos, ka nepieciešams ēst vēl, radot Tevī izsalkumu. Kā rezultātā, dienas beigās Tu apēdi 2500kcal. 

Kas ir šīs nereģistrētās kalorijas? un no kurienes tās rodas?


Pārsvarā ķermenis ļoti veiksmīgi uzskaitīs gandrīz visus kaloriju avotus, taukvielu veidus, olbaltumvielas un ogļhidrātus. 


Ar diviem izņēmumiem:

Fruktozi - kas ir vienkāršais ogļhidrāts. 

un 
Alkoholu. 


Fruktoze un alkohols ir galvenie kaloriju "ēnu ekonomikas" kuratori, jo tie neveicina adekvātu hormonālu reakciju mūsu ķermenī - ko mēs saucam par sāta sajūtu. 
Tie stimulē mūsu apetīti. 


Ne velti, izdzerot 0.5 kolas pudelīti, Tev joprojām gribēsies ēst. 


Mums nav nepieciešams runāt par to, no kurienes tiek uzņemts alkohols, taču fruktozes avoti nemaz nav tik acīm redzami. 

Galvenie fruktozes avoti ir cukura paveidi, kur aptuveni puse no tā būs tīra fruktoze, tai skaitā arī medus, kurš arī sastāv no aptuveni 40% fruktozes. 


Galvenokārt, milzīgi fruktozes kvantumi tiek uzņemti caur limonādēm un saldumiem, gan mājās gatavotiem, gan veikalā pirktiem. Tā pat arī ar visiem produktiem, kas tiek gatavoti izmantojot lielus daudzumus cukura, ievārījums, kompoti, džemi, kūkas, bulciņas, cepumi utt. 


Ne mazāk nozīmīgi avoti, par kuriem bieži neaizdomājas ir - svaigi spiestas augļu sulas (kuras satur tik pat daudz fruktozes, kā coca colas pudele), žāvēti augļi (kuri saturēs vairāk fruktozes nekā coca cola pudele), dažādas salātu un piedevu mērces, gaļas marinādes u.c. produkti, kas netiek vienmēr uzskatīti par saldumiem, bet principā joprojām tādi ir. 


Protams, arī svaigi augļi, ja tiek patērēti liels kvantumos, var izsist Tavu hormonālo termostatu no līdzsvara. 

Te Kārlis... manuprāt Tev šis varētu noderēt.

Vai gribi izmēģināt Keto ar labāko rezultātu? 

Pievienojies kursam "Keto Starts"

"Keto Starts" ir veidots, lai Tu varētu uzsākt Ketogēnu uzturu no pirmās dienas un nepieļautu tās kļūdas, ko pieļauj iesācēji bremzējot vai pilnībā apstādinot jebkādu progresu. 

Vai gribi izmēģināt ketogēno uzturu? Pievienojies kursam

"Keto starts"

"Keto Starts" ir veidots, lai Tu varētu uzsākt Ketogēnu uzturu no pirmās dienas un nepieļautu tās kļūdas, ko pieļauj iesācēji bremzējot vai pilnībā apstādinot savu progresu.

Tev pat nav jāēd lieli kvantumi ar šiem produktiem, lai ilgtermiņā panāktu stipri negatīvu efektu.
Pieņemsim, ka Tu vispār neēd saldumus. 


Visas dienas garumā, Tu ēd uzturu ar salīdzinoši maz pievienotiem cukuriem - principā, nekādu rūpnīcā ražotu saldumu, bet Tu neatsakies no dabas saldumiem. 


Tev daļa no veselīgām brokastīm ir glāze (250ml) svaigi spiestas apelsīnu sulas un viens no Taviem ikdienas našķiem ir 100g žāvētas aprikozes. 

250ml svaigi spiestas apelsīnu sulas ir aptuveni 9 tējkarotes, jeb 36g galda cukura. Tas būs aptuveni 18g fruktozes, jeb 76 kalorijas, kas nāk no fruktozes. 


100g žāvētas aprikozes būs aptuveni 13 tējkarotes, jeb 52g galda cukura. Tas būs aptvueni 26g fruktozes, jeb ekstra 104 fruktozes kalorijas. 


Tātad, katru dienu, Tavs ķermenis nereģistrētu aptuveni 180 kcal, kuras gandrīz vienmēr tiks noglabātas liekajā tauku masā. 

Viens kilograms tauku ir aptuveni 7000kcal. 

Tātad, aptuveni mēneša laikā, Tu varētu pieņemties svarā par vienu kilogramu, pašam nemaz nenojaušot. 
Mēs pat neņēmām vērā, alkohola lietošanu un cukuru, kas ir pievienots gandrīz visiem veikalā nopērkamajiem produktiem.  

Protams, šis piemērs ir ĀRKĀRTĪGI vienkāršots, un nav tā, ka pilnīgi neviena fruktozes kalorija netiek uzskaitīta un tiek noglabāta. Bet viens ir skaidrs, fruktoze un alkohols sabojā Tavu hormonālo termostatu, un pat, ja Tu katru dienu apēstu un uzglabātu papildus tikai 100kcal katru dienu. Katru gadu, Tu pieņemsies svarā par 5KG. 


Cik Tu svēri pagājušā gada sākumā? Vai šāda situācija izklausās pēc Tevis?  


Tieši šādu sīku nianšu dēļ apzināta kaloriju skaitīšana ir pilnīgs absurds un to vajadzētu atstāt ķermeņa pārziņā. Ja Tu gribi atgūt veselīgu svaru un to noturēt ir nepieciešams fokusēties un šī iekšējā kaloriju termostata regulēšanu izdarot pareizās pārtikas izvēles. 


Visvienkāršākais, pirmais solis ir izslēgt visus ikdienišķās fruktozes avotus:

 • Saldumi
 • Limonādes
 • Kompoti
 • Zaptes
 • Sulas
 • Produktus ar pievienotu cukuru
 • Medus
 • Žāvēti augļi
 • Un stipri ierobežot ikdienas augļu patēriņu, vai arī atstāt to uz vienu dienu nedēļā.

Tas atrisina pirmo problēmu - izņemot lielos fruktozes avotus no uztura, Tev ikdienā gribēsies mazāk ēst. Vienkāršāk izsakoties, tagad Tev gribēsies ēst, tik daudz, cik Tev vajadzētu ēst, lai noturētu esošo svaru. Jeb, kā redzam attēlā, Tavs "Enerģijas balanss" būs vienāds ar Tavu sāta sajūtu un Tev būs mazāka tendence ēst vairāk, nekā vajadzētu.  

Sperot vien šo soli, Tev būtu daudz vieglāk ievērot nepieciešamo kaloriju ierobežojošu diētu, jo Tava bada sajūta būtu mazāka. 


Bet mums ar to nepietiek, mēs gribam pieredzi, kur ir iespējams zaudēt svaru bez bada sajūtas un bez riska sabojāt vielmaiņu. Ķeramies pie problēmas #2: Mums ir jāpanāk, ka Tev dabīgi gribas ēst mazāk, nekā tev vajadzētu, bet tajā pašā laikā, jāparūpējas, ka ķermenis saņem vajadzīgo kaloriju daudzumu, lai Tu nejustu izsalkumu un ķermenis nesāktu spiest vielmaiņas bremzes. 


Tas varētu šķist paradoksāli  - Kā var nodrošināt vajadzīgo kaloriju daudzumu, bet vienlaicīgi ēst, mazāk nekā nepieciešams? 


Varbūt Tu jau nojaut atbildi. 


Mērķis ir atbrīvoties no liekās tauku masas. Liekā tauku masa burtiski ir ķermeņa enerģijas rezerve. Viens kilograms tauku masas sastāv no aptuveni 8000kcal. Ja Tev ir lieki 10KG, tad Tu sev nēsā līdzi aptuveni 80'000 kaloriju rezervi. 


Tātad, jautājums uz kuru mums jāatbild ir -  kā ļaut ķermenim brīvi piekļūt šim milzīgajam kaloriju krājumam? Ķermenim brīvprātīgi ņemot daļu no dienas vajadzīgajām kalorijām no tauku rezervēm, Tev no āras vajadzēs uzņemt mazāk kaloriju un Tava apetīte DABĪGI samazināsies. 


Joprojām būs iespējams ēst līdz sāta sajūtai, jeb "Cik Tev gribas", jo vienkārši gribēsies mazāk!

Kā panākt, ka ķermenis pāriet no "krāšanas režīma" uz "tērēšanas režīmu"?


Kamēr ķermenis atrodas "krāšanas režīmā" tikmēr ķermenis nelabprātīgi ņems enerģiju no uzkrātajām rezervēm, kā rezultātā, tev joprojām visu laiku gribēsies ēst, tik daudz, lai nodrošinātu visu nepieciešamo dienas enerģiju un zaudēt svaru būs ļoti grūti. 


Lai noskaidrotu, kā pāriet uz "tērēšanas režīmu" mums jānoskaidro, kas ir, tas, kas regulē slēdzi starp "krāšanas" un "tērēšanas" režīmu. 


Vienkāršā atbilde - insulīns. Tas ir hormons, kas regulē enerģijas uzglabāšanas procesus, tai skaitā taukvielu uzglabāšanu. Kamēr insulīns ir paaugstināts, tikmēr zaudēt svaru ir teju neiespējami. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc 2. Tipa Diabētiķi, kuriem jāinjicē sev insulīns pieņemas svarā. Viņi katru dienu, sev salīdzinoši lielās devās ievada hormonu, kas ir atbildīgs par enerģijas "krāšanu". 


Insulīns tiek izdalīts asinsritē, lai ko Tu ēstu, bet galvenokārt, visvairāk to stimulē ogļhidrāti. Jo vienkāršāki ir šie ogļhidrāti, jo ātrāk tie nonāks asinsritē, jo vairāk insulīns būs nepieciešams. Bet pat "sarežģītāki" ogļhidrāti izsauks lielāku insulīna reakciju nekā olbaltumvielas un taukvielas. 


Mūsu mērķis ir panākt, ka insulīns normalizējas, lai ķermenis varētu pāriet - tauku rezervju "tērēšanas" režīmā, kur tas labprātīgi tērēs uzkrātās rezerves. 


Labākais veids kā to izdarīt ir sekot zemu ogļhidrātu uzturam, vai ideāli - ketogēnam uzturam.


Tieši tāpēc arī ketogēns uzturs ir kļuvis tik ļoti populārs, jo cilvēkiem ar to ir salīdzinoši viegli zaudēt lieko svaru. 


Keto uzturs, burtiski ieved ķermeni stāvoklī, kur tas burtiski vēlas pārtikt tikai no taukvielām un tas labprātīgi tērē arī uzkrāto. Ēdot ketogēni, ķermenis pārveido taukvielas līdz pat 4x vairāk nekā tas notiek ar jebkuru citu uzturu. Tas viss pateicoties, šim "hormonālajam slēdzim". 


Ēdot ketogēni, mēs atrisinām problēmu #2, jo ķermeni visas dienas garumā ņemot daļu nepieciešamo kaloriju no rezervēm, mūsu apetīte būs dabīgi mazāka un pasekojot līdzi apēstajam daudzumam, Tu pamanīsi, ka ēd mazāk, nekā Tev vajadzētu, bet joprojām jūti sāta sajūtu. Citiem vārdiem sakot - Tu ievēro dabīgu kaloriju deficītu, bez apzinātas kaloriju skaitīšanas un bez bada. 


Ņemot vērā, ka ķermenim nevienu dienu netiek piegādāts mazāk kaloriju kā nepieciešams, tam nav arī pamata samazināt vielmaiņas ātrumu. Kā rezultātā vēlāk nerodas jo-jo efekts. 

Visu savelkot kopā


Joprojām valdošais uzskats ir, lai zaudētu svaru, Tev ir jāskaita kalorijas un vairāk jākustas. Joprojām cilvēku skaits ar lieko svaru turpina strauji pieaugt. 


Joprojām galvenokārt vaina tiek uzvelta uz Tevi, ja Tu nespēj tikt galā ar savu lieko svaru. 

Es gribu, lai Tu sev pajautā - "Zinot, ka kaloriju ierobežošana, teju nevienam nesniedz vēlamo rezultātu ilgtermiņā, varbūt ar šo pieeju tiešām kaut, kas nav kārtībā?"


Uzdrošinies iet pretējā virzienā - skatīties uz lieko svaru, kā hormonālu problēmu, kas jārisina nevis ar kaloriju skaitīšanu, bet ar izmaiņām uz šķīvja, kas liek Tavai hormonālai sistēmai strādāt Tavā labā. 


Jo, tie, kuri uzdrošinās pamēģināt ketogēno uzturu tik tiešām redz rezultātu!


Viņi nesaskaras ar tām problēmām, ar kurām jācīnās skaitot kalorijas, tās ir:

 • Bada sajūta
 • Ķermeņa nevēlēšanās atdot svaru
 • Jo-jo efekts
 • Nogurums un nespēks

Ketogēns uzturs šobrīd ir labākais risinājums, kas mums ir pieejams. Tieši tāpēc tas ir kļuvis tik ļoti populārs cilvēku vidū un Rietumos, ļoti daudzi ārstu  un uztura speciālistu to ir pieņēmuši savās praksēs, kā #1 risinājumu liekajam svaram un citām veselības problēmām, kas saistās ar lieko svaru.


Es pats piekopju ketogēno uzturu jau nepilnus 3 gadus un palīdzu to apgūt, izmēģināt un piekopt citiem. 
Ja arī Tu vēlies izmēģināt ketogēno uzturu, kā potenciālu risinājumu liekajam svaram, un vēlies, lai kāds Tev visu parāda priekšā, tad
Tev noteikti interesēs mans kurss "Keto Starts". 


Tas ir labākais kurss, par un ap ketogēno uzturu, kā to ievērot, pielāgot sev un kā ar keto iegūt labākos rezultātus, kas šobrīd ir pieejams Latviešu valodā. 


Piesakoties, Tu uzreiz saņem pieeju:

 • 70, īsām, noderīgām un praktiskām video nodarbībām, kurās es izstāstu svarīgākās lietas, par ketogēnu uzturu. 
 • 100+ Ketogēnām receptēm - lai sākumā Tev nekad nebūtu jādomā - ko, lai šovakar gatavo? 
 • Ketogēnā uztura maltīšu plāni 16 nedēļām, kas ir domāti iedvesmai, nevis, lai tiem strikti sekotu. 

Tu vari uzzināt vairāk dodoties uz KetoStarts.Lv. 


Ja Tu gribi sākt keto pareizi ar 1. dienu un iegūt labākos rezultātus, tad šis kurss ir lieliska investīcija. 
Dodies uz KetoStarts.lv, un piesakies kursam. Visi materiāli Tev būs pieejami uzreiz pēc reģistrācijas. 


Es labprāt dzirdētu arī Tavus jautājumus un komentārus par šo video tēmu, kāda ir bijusi Tava pieredze cenšoties zaudēt svaru ar kaloriju ierobežošanu?

RSS
Follow by Email
Facebook
Twitter

Vai Tev patika raksts? Iegūsti papildus noderīgu info - seko man Facebook

Tev ir jautājums vai komentārs?